45-DŇOVÁ ZÁRUKA VRÁTENIA PEŇAZÍ
360-DŇOVÁ ZÁRUKA NA BEZPLATNÚ OPRAVU
POŠKODENÉ PO DORUČENÍ (DOA)

GearBest je viac než len stránka, kde môžete nakupovať. Je to miesto pre milovníkov gadgetov od milovníkov gadgetov. Sme zapálení pre všetky druhy techniky od štýlu retro až po absolútne najmodernejšie produkty.

Naše poslanie
Poslanie našej spoločnosti GearBest je jednoduché: stať sa popredným online predajcom elektroniky tým, že ponúkame bezkonkurenčný výber tých najlepších gadgetov, neprekonateľný dojem z nakupovania, rýchle dodanie a výnimočné služby zákazníkom, ktoré prevyšujú očakávania. Pre nás je zákazník vždy na prvom mieste. Náš celkový záväzok voči zákazníkom nás oprávňuje úzko spolupracovať s každým zákazníkom. Keď si u nás niečo kúpite, predaj nie je dokončený, keď odošleme vašu objednávku, ale až vtedy, keď ste celkovo spokojní.

Môžete dôverovať GearBest?
GearBest uchováva svoje zásoby v zabezpečených moderných skladových zariadeniach. Dodržujeme procesy výnimočného riadenia kvality a prevádzkujeme komplexné centrum zákazníckej podpory, ktoré ponúka viaceré kanály služieb. Naše profesionálne servery a web sú dennodenne skenované na zabezpečenie, autorizované a plne overené riešením McAfee Secure™ od Symantec™, aby ste boli chránení online. Kliknutím na oficiálnu značku dôvery McAfee sa dozviete viac. Viac zistíte na našej stránke o bezpečnom nakupovaní. Nakupujte na GearBest s dôverou. Do celého sveta každý deň zasielame tisícky produktov (pri cene už od 1 $). Vyskúšajte nás ešte dnes a využívajte nový a zaujímavejší spôsob nakupovania čohokoľvek zo sveta gadgetov.

Ceny
Ceny a dostupnosť položiek sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho oznámenia. V cenách nie sú zahrnuté dovozná daň ani clá. Uvádzame to pre prípad, že váš balík by bol skontrolovaný a vyhodnotený miestnou colnicou ako zdaniteľný. Za ich zaplatenie zodpovedá kupujúci.