Otvorte našu vynikajúcu bezplatnú APLIKÁCIU!

Využite exkluzívne ponuky v aplikácii.

Otvorte aplikáciu
117020344 Spätné zrkadlo dážď obočie 1 pár
117020344 Spätné zrkadlo dážď obočie 1 pár
117020344 Spätné zrkadlo dážď obočie 1 pár
1/1
See Translation
12.12€
14.09

117020344 Spätné zrkadlo dážď obočie 1 pár - čierna

Kupón:

akcia:

Support COD payment

Warehouse & Fee

Select
CN-099:Dodať medzi: Nov 04 - Nov 06

Product Options

Select
čierna

diskusia

Vidieť viac
Aký je najlepší držiak do auta cup mobilný telefón namontovať na GearBest? Tu sú druhy auto šálka držiteľ mobilného telefónu vrchu, ktoré môžete potrebovať: držiak nápojov mobilný telefón držiak

Popis

Materiál: akryl
Vlastnosti produktu:
1. V daždivých dňoch dážď rozmazáva povrch zadného zrkadla, takže nie je možné sledovať podmienky jazdy za dvoma stranami pri jazde a inštalácia páru dažďových obočstiev pre spätné zrkadlo zmierni tento problém!
2. Výrobok je veľmi flexibilný, môže byť ohýbaný podľa vášho vkusu tak, aby vyhovoval štýlu spätného zrkadla rôznych modelov, elegantné môže byť prispôsobené akémukoľvek farebnému zrkadlu, ktoré pomôže zabrániť dažďu.
3. Výrobok používa živicový materiál, nie je ľahké deformovať, silnú trvanlivosť, nebojí sa dažďa.
4. Použitie dažďových obočiek, daždivé dni môžu tiež udržiavať videnie spätného zrkadla jasné, slnečné dni môžu tiež znížiť prach pripojený k spätnému zrkadlu.
5. Tento produkt je inštalovaný na vonkajších spätných zrkadlách vozidla, ktoré môžu zabrániť dažďu. Súčasne, pretože tento výrobok využíva špeciálny vzduchovo riadený dizajn, dažďový mechanizmus môže počas jazdy vozidla zavádzať vietor na zrkadlo spätného zrkadla, takže aj keď sú dažďové kvapky na povrchu zrkadla vyfukované od vetra!
Tipy:
Nosenie dažďového obočia úplne neovplyvňuje dážď. Je to len pomocná funkcia. Je to ako na sebe plášť pláštenka. Tam je ešte dážď, ale môže zablokovať väčšinu dažďových kvapiek, najmä počas jazdy. Dažďové kvapky len ťažko zasiahnu zrkadlo
Nepoužívajte jeden týždeň pred tým, než sa rozhodnete obliecť auto. Vosk spôsobí, že nálepka nebude lepkavá. Film by nemal byť pripojený, keď je auto horúce. Musíte umývať auto. Nemôžete umyť auto do týždňa po nálepke. Odporúča sa uverejniť ho 24 hodín po nálepke. Nevystavujte slnku; neumývajte vozidlo do troch dní po vložení nálepky do auta, nelepte ho v daždivý deň, účinok bude zle.
Ak je nálepka potrebné pripevniť k dvernému švu alebo iným miestam, kde sa musí pohybovať, nebojte sa, použite ostrý nôž na jeho vystrihnutie.
Ak naozaj nechcete urobiť, choďte na miesto, kde môžete požiadať o solárny film.
Ako vyčistiť
Jemne oškrabujte okraje nálepky s nechtami a úplne ju odtrhnite, pričom farbu nezanecháte. V zime, ak je počasie príliš chladné, aby ste mohli odrezať rohy, lepiaci papier môže byť správne zahrievaný sušičom vlasov a lepidlo sa dá ľahko odstrániť po zmäkčení.

špecifikácia

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť výrobku: 0,05 kg
Veľkosť produktu: 18,00 x 5,00 x 0,30 cm / 7,09 x 1,97 x 0,12 palca
Hmotnosť balíka: 0,5000 kg
Veľkosť balíka: 20,00 x 8,00 x 4,00 cm / 7,87 x 3,15 x 1,57 palcov

Package Contents

obsah balenia: 2 x dážď obočie

Zobraziť ďalšie 

Recommended Products

Sponsored Products

Bonus nového člena: kupón 10 dolárov
12.12€

117020344 Spätné zrkadlo dážď obočie 1 pár

Farba

Množstvo - +
nákupy na splátky: vybrať
loading...
loading...
zrušiť
loading...
loading...
loading...

Hodnotenia

0 *****
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • Všetko ( 0 )
  • ( 0 )
  • ( 0 )
Zobraziť ďalšie
Zobraziť ďalšie