Otvorte našu vynikajúcu bezplatnú APLIKÁCIU!

Využite exkluzívne ponuky v aplikácii.

Otvorte aplikáciu
Industrial Media Converter 10/100 / 1000Base-T až 1000Base-FX
Industrial Media Converter 10/100 / 1000Base-T až 1000Base-FX
Industrial Media Converter 10/100 / 1000Base-T až 1000Base-FX
1/1
See Translation
119.14€
140.89

Industrial Media Converter 10/100 / 1000Base-T až 1000Base-FX - čierna 1ks

Kupón:

akcia:

Support COD payment

Warehouse & Fee

Select
CN-099:Dodať medzi: Dec 04 - Dec 06

Product Options

Select
čierna 1ks

diskusia

Popis

Priemyselný multimediálny konvertor série FV-I-8100 je navrhnutý tak, aby rozšíril vzdialenosť siete konverziou dát Giga Ethernet medzi krútenou párovou kabelážou a multi-mode alebo single-mode optickej kabeláže.
FV-I-8100 je vybavený portom 1000Base-FX a portom 10/100 / 1000Base-T so skrútenými pármi. Port optického vlákna má konektor SC a prevádzkovú vzdialenosť od 550 do 120 km v závislosti od modelu. Káblový port má konektor RJ-45 s maximálnou prevádzkovou vzdialenosťou 100 m.
 Vlastnosti
 UTP do konvertora médií
 Port RJ-45 podporuje funkciu automatického MDI / MDI-X
Rýchlosť automatického vyjednávania, polovičný / úplný duplex
Architektúra spínania a prechodu
Podporujte širokú prevádzkovú teplotu
Široký rozsah redundantného napájania (12 ~ 56VDC)
Ochrana proti prepólovaniu napájania
Prestaviteľná poistka proti preťaženiu prúdu
Ochrana IP-40
Zabezpečte ochranu elektrickým prúdom pre elektrickú linku
Podpora ochrany Ethernet ESD
Montáž na DIN lištu a montáž na stenu
Nízka spotreba energie

špecifikácia

všeobecný

Rozhranie: LAN
Prenosová rýchlosť: 1000Mb
Rýchlosť portu Ethernet: 1000Mb
Sieťové protokoly: IEEE 802.3
LAN porty: Pod 2 porty
Max. Rýchlosť prenosu dát LAN: 1000Mb
Vlastnosti: gigabit

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť výrobku: 0,3000 kg
Hmotnosť balíka: 0,4300 kg
Veľkosť produktu: 11,50 x 8,10 x 3,50 cm / 4,53 x 3,19 x 1,38 palca
Veľkosť balíka: 22,00 x 17,50 x 7,30 cm / 8,66 x 6,89 x 2,87 palca

Baliaci zoznam

Baliaci zoznam: 1 * Industrial Media Converter, 1 * Stručná príručka, 1 * Certifikácia

Zobraziť ďalšie 

Recommended Products

Sponsored Products

Bonus nového člena: kupón 10 dolárov
119.14€

Industrial Media Converter 10/100 / 1000Base-T až 1000Base-FX

Farba

Veľkosť

1ks
Množstvo - +
nákupy na splátky: vybrať
loading...
loading...
zrušiť
loading...
loading...
loading...

Ship to

Hodnotenia

0 *****
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • Všetko ( 0 )
  • ( 0 )
  • ( 0 )
Zobraziť ďalšie
Zobraziť ďalšie