Otvorte našu vynikajúcu bezplatnú APLIKÁCIU!

Využite exkluzívne ponuky v aplikácii.

Otvorte aplikáciu
CQ - A09 - 8 Reverzný snímač zadného zadného digitálneho displeja
CQ - A09 - 8 Reverzný snímač zadného zadného digitálneho displeja
CQ - A09 - 8 Reverzný snímač zadného zadného digitálneho displeja
1/1

CQ - A09 - 8 Reverzný snímač zadného zadného digitálneho displeja - čierna

See Translation
50.67€
55.62

Kupón:

akcia:

Support COD payment

Warehouse & Fee

Select
CN-099:Dodať medzi: Sep 20 - Sep 22

Product Options

Select
čierna

Hodnotenia (0)

Popis

Komplexný digitálny displej s reverzným radarovým zobrazením produktu
1: vzdialenosť sondy všetok digitálny displej: Tradičný reverzný radar poskytne iba digitálny displej, ktorý zobrazuje len najbližšiu vzdialenosť prekážok. Všesmerový radikálny reverzný radikálny displej podkopáva tradičný dizajn. Predné a zadné údaje sondy vozidla sú spracované rôznymi procesormi. Keď narazíte na prekážky, každá sonda je oddelená číslami, aby sa zobrazila vzdialenosť prekážky. Pri reverzácii môže byť jasné. Skutočná digitálna vzdialenosť prekážok, s ktorými sa stretáva každá sonda, po zhliadnutí prednej časti vozidla uľahčuje, pohodlnejšie a bezpečnejšie zvrátenie.

2: Funkcia inteligentného spustenia: Tradičná 6 sonda alebo 8 snímačov reverzných radarov, sonda pred vozidlom je napájaná brzdovým svetlom. Ak vodič brzdí, displej sa okamžite rozsvieti, bez ohľadu na to, či je pred vozidlom nejaká prekážka, svetlo a svetelné závory ovplyvňujú videnie vodiča a predstavujú bezpečnostné riziko, najmä v noci. Komplexný radarový radikálny reverzný radar je úplne nový a inteligentnejší. Pri brzdení začne radar, ale v tomto okamihu sa displej nerozsvieti. Keď prekážka vstúpi do detekčnej oblasti, displej začne pracovať a keď Keď prekážková vzdialenosť pred vozidlom dosiahne statickú hodnotu na 5 sekúnd, radar zastaví zvukovú správu, ktorá znižuje rušenie zvuku na cestujúcich. viac ľudských a vedeckých.

3: Nový upgrade: tradičný 6 alebo 8 snímač reverzácie, pri reverzácii spúšťa len štyri zadné sondy. Kompletný digitálny radarový reverzný radar je novo modernizovaný, dvojjadrový, pri reverzácii, štyri sondy súčasne po spustení vozidla tiež spustia dve sondy na ďalekej strane prednej a zadnej časti vozidla , čo znižuje nesprávne posúdenie ľavých a pravých slepých miest pred vozidlom, čím zabraňuje roztrhnutiu rohu.

4: Multifunkčné tlačidlo: tradičný reverzný radar, jeden zvuk alarmu, ak to nie je pípanie, ak nie je hlas, nemôže byť poskytnuté užívateľovi. Kompletný digitálny reverzný radar poskytuje zvukové spínacie tlačidlo. Používateľ môže pomocou tlačidla prepínača na displeji stlmiť, pípať, čínsky a anglický hlas (voliteľné) alebo hlas (voliteľné) + pípanie. In, prepínajte medzi sebou.
5: Zvukové tlačidlo: Tradičný reverzný radar, aby sa ušetrili náklady, vo všeobecnosti neposkytuje funkciu pridania a odčítania hlasitosti, pretože to vyžaduje silnú podporu procesora. Kompletný digitálny radarový reverzačný radar poskytuje 3 súbory pre užívateľov na nastavenie hlasitosti, iba skutočné dvojité jadro to dokáže.

špecifikácia

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť výrobku: 0,9000 kg
Hmotnosť balíka: 0,9500 kg

Obsah balenia

obsah balenia: 1 x spätný senzor, 1 x monitor, 8 x sonda

Recommended Products

Sponsored Products

Bonus pre nových členov: 10 $ kupón
50.67€

CQ - A09 - 8 Reverzný snímač zadného zadného digitálneho displeja

Farba

Množstvo - +
nákupy na splátky: vybrať
loading...
loading...
zrušiť
loading...
loading...
loading...

Hodnotenia

0 *****
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • Všetko ( 0 )
  • ( 0 )
  • ( 0 )
Zobraziť ďalšie
Zobraziť ďalšie